HİZMETLERİMİZ - mavitasarım MİMARLIK

İÇ MEKAN TASARIMI - PROJE - DEKORASYON

HİZMETLERİMİZ

     

     Mimari ve iç mimari mekan projelendirme, mimari danışmanlık,    ürün  ve mobilya tasarımı, mekan dekorasyonu  ve proje uygulama  alanlarında  hizmet verir.

     Özgün ve yaratıcı çözümlerini profesyonel bir ekip ve titiz bir  çalışmayla  birleştiren  firmamız  kendi  alanında uzman ve  farklı disiplinlerden  (mekanik, elektrik, tesisat, peyzaj, görsel sanatlar  vs.) pek çok ekiple  birer  çözüm ortağı olarak birlikte çalışmaktadır.

      Mekanda keşifte bulunarak başlayan iş sürecimiz, kişisel tercihlerinize ve taleplerinize ve yaşam biçiminize  göre  şekillenip  projelendirilir.  Malzeme seçimleri ve mimari danışmanlık, proje aşamasıyla paralel ilerler. Bu  sürecin  netleşmesiyle tadilat aşaması başlar. İlgili ekipler, öngörülen iş sırasıyla ve düzen içinde çalışması  için  organize edilir.

      Tüm imalatlar ve işler projeye uygunluk gözetilerek süresince uzman ekiplere yaptırılır. İmalatları yapılan  ve/veya seçilen mobilya, aksesuar, obje ve diğer tüm ürünlerin mekana yerleştirilmesinin  ardından   evinizi / mekanınızı keyifle kullanmanız için size teslim ederiz. 

 


Kişiye özel tasarımlar yapıyoruz, mekana özel çözümler üretiyoruz... 

                                                                                       


          FAALİYETLERİMİZ

  • İÇ MEKAN TASARIMI ve PROJELENDİRME
  • ÜRÜN ve MOBİLYA TASARIMI
  • ANAHTAR TESLİM DEKORASYON / UYGULAMA
  • MİMARİ DANIŞMANLIK ( MALZEME, RENK, DESEN, MOBİLYA VE AKSESUAR SEÇİMİ)
  • KONUT, OFİS, MAĞAZA, RESTORAN, KAFE-BAR, OTEL vb. DEKORASYONU
  • FUAR STANDI TASARIM ve UYGULAMA